TRENERZY i INSTRUKTORZY SPORTOWI
ADAMSKI Stanisław (trener piłki nożnej)
ANDRUSZCZAK Artur (trener piłki nożnej)
ANTKOWIAK Bolesław (trener łucznictwa)
BABIJ Tadeusz (trener piłki nożnej)
BARTUZI Roman (trener siatkarzy)
BASTA Piotr (trener wioślarstwa, olimpijczyk)
BUCZAK Jerzy (trener odnowy biologicznej, fizjoterapeuta)
BUKAŃSKI Ryszard (trener łucznictwa, paraolimpijczyk)
BURZAWA Zenon (trener piłki nożnej)
CHOMSKI Stanisław (trener sportu żużlowego, trener reperzentacji Polski)
CICHOCKI Mieczysław (trener sportu żużlowego)
CZAJCZYŃSKA Małgorzata (trenerka kajakarstwa, olimpijka)
DRAGON Arkadiusz (trener piłki nożnej)
GŁAŻEWSKA Krystyna (trenerka kajakarstwa)
GŁAŻEWSKI Piotr (trener kajakarstwa)
HENNIG Marian (trener wioślarstwa)
HOLEWIK Henryk (trener piłki nożnej)
JANCARZ Edward (trener sportu żużlowego, wicemistrz świata)
JARMOLUK Ryszard (instruktor pięściarstwa)
JUSIS Zdzisław (trener piłki nożnej)
KANIOWSKI Michał (trener piłki ręcznej, trener reprezentacji Polski)
KAPCZYŃSKI Wiktor (trener szermierki)
KASSIAN Edward (trener piłki nożnej)
KŁOS Ireneusz (trener siatkówki, trener reprezentacji Polski)
KOZIELSKI Marek (trener piłki ręcznej)
KRAJEWSKI Jerzy (trener kajakarstwa)
KRASENKOW Michał (trener szachowy, arcymistrz)
KRZEMIEŃ Sylwia (trenerka sumo)
KSOL Eugeniusz (trener piłki nożnej)
KUCHARSKI Tomasz (trener wioślarstwa, mistrz olimpijski)
KULCZYCKI Ryszard (trener tenisa stołowego)
KURYŚ Stanisław (trener siatkówki)
KUŹMIŃSKI Jacek (trener siatkówki)
LEWKOWICZ Zbigniew (trener sportowców niepełnosprawnych)
ŁUCZAK Ryszard (trener piłki wodnej)
MACIEJEWSKI Dariusz (trener koszykówki)
MIGOŚ Edmund (trener sportu żużlowego)
NIEWIADOMSKI Mariusz (trener piłki nożnej)
NIR Kazimierz (trener łucznictwa)
NOWAK Bogusław (trener sportu żużlowego)
NOWAK Gerard (trener łucznictwa)
NOWAK Jacek (trener pływania)
PALUCH Piotr (trener sportu żużlowego)
PAWLAK Krzysztof (trener piłki nożnej)
PLECH Zenon (trener sportu żużlowego, wicemistrz świata)
POGORZELSKI Andrzej (trener sportu żużlowego)
PRZEWOŹNIK Jan (trener szachowy, mistrz międzynarodowy)
REMBAS Jerzy (trener sportu żużlowego)
RÓJ Włodzimierz (trener karate, mistrz Europy)
SADALSKA [ GŁAŻEWSKA ] Karolina (trenerka kajakarstwa, olimpijka)
SIEROŃ Krzysztof (trener pływania)
SKOWROŃ Joanna (trenerka kajakarstwa, olimpijka)
STANEK Andrzej (trener koszykówki)
STOCKI Bolesław (trener kajakarstwa)
ŚWIĄTKIEWICZ Ryszard (trener siatkarzy)
ŚWIDERSKI Sebastian (trener siatkówki)
ŚWIST Piotr (trener sportu żużlowego)
WIŚNIEWSKI Kazimierz (żużlowiec i trener)
WOŹNIAK Mieczysław (trener sportu żużlowego)
ZACHARA Marek (trener kajakarstwa)