KLUB NA ZAPIECKU
GALERIA
Spotkanie z artystą plastykiem » Zbigniewem Olchowikiem (2013)
Maria i Bogdan Gontowie (patrz hasło: » Gontowiec Podróżny) podczas wieczoru pt. Żeby mierzyć drogę przyszłą, trzeba wiedzieć, skąd się wyszło, poświęconego historii swojej rodziny (2014)
Zapieckowicze podczas wieczoru kolęd w » Muzeum Lubuskim w Gorzowie Wlkp. (2014)
Podczas spotkania w » Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp. (2015)
Alicja Tanew, poetka i kompozytorka z krakowskiej Piwnicy Artystycznej Scena ATA, podczas autorskiego recitalu pt. Szkice na wietrze w Klubie Na Zapiecku (2015)
» Zofia Bilińska, gorzowska rzeźbiarka, podczas zapieckowego wieczoru (2016)
Grupa artystyczna Tygiel, prowadzona przez aktora Artura Nełkowskiego, po zapieckowych jasełkach w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Gorzowie Wlkp. (2016)
Sympatycy klubu Na Zapiecku podczas gali z okazji 15-lecia istnienia Klubu jaka odbyła się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp. (2016)
» Barbara Schroeder i Katarzyna Kutzmann-Solarek z częścią swojej grupy plastyczno-artystycznej "S", działającej przy Miejskim Centrum Kultury w Zbąszyniu (2016)
» Galeria Pod Pocztową Trąbką. Zapieckowa wystawa prac » Andrzeja Haegenbartha pt. Hegen Art. Od lewej B. Schroeder, Agnieszka Kadzewska i A. Haegenbarth (2016)
Wyjazdowe spotkanie Na Zapiecku. Przed wejściem na wystawę Fridy Kahlo i Diego Riveiry w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (2017)
Zdjęcia: ze zbiorów Barbary Schroeder