MULTIMEDIALNA ENCYKLOPEDIA
GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

STAL Gorzów Wlkp.

1234567
POZNAŃSKA LIGA OKRĘGOWA
1950Wacław Bednarski, Tadeusz Gomoliński, Marian Kaiser, ??? Okupiak, Tadeusz Stercel i Kazimierz Wiśniewski45,5448
1951Stal Gorzów I:
T. Gomoliński, M. Kaiser, T. Stercel, Czesław Szypliński i K. Wiśniewski
410793
Stal Gorzów II:
Stanisław Kaiser, Okupiak, Bolesław Pernalski i ??? Stępiński
46,554,56
1952T. Gomoliński, M. Kaiser, Stanisław Rurarz, T. Stercel i K. Wiśniewskieliminacje strefowe
1953zawieszenie działalności
1954zawieszenie działalności
II LIGA
1955Jerzy Flizikowski, Kazimierz Juzala, S. Kaiser, B. Pernalski, Edward Pilarczyk, Bronisław Rogal, T. Stercel, K. Wiśniewski i Marian Zadoń122-1887
1956Mieczysław Cichocki, J. Flizikowski, Stanisław Frącewicz, Antoni Kowalski, Edmund Migoś, E. Pilarczyk, B. Rogal, T. Stercel i K. Wiśniewski1423+1582
1957M. Cichocki, J. Flizikowski, Wojciech Jurasz, E. Migoś, Jerzy Padewski, E. Pilarczyk, Marian Pilarczyk, B. Rogal, T. Stercel i Włodzimierz Wolak128-1025
1958M. Cichocki, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, E. Pilarczyk, M. Pilarczyk, B. Rogal i T. Stercel106-906
1959Zdzisław Boniecki, M. Cichocki, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, E. Pilarczyk, Kazimierz Słobodzian, Jan Stanisławski, Bogdan Szafrański i T. Stercel1416+23
1960Z. Boniecki, M. Cichocki, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, E. Pilarczyk, B. Rogal, K. Słobodzian i T. Stercel1016+1502
1961Z. Boniecki, M. Cichocki, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, E. Pilarczyk, B. Rogal, K. Słobodzian i T. Stercel2036+4201
I LIGA (obecnie Ekstraliga)
1962Jerzy Bartoszkiewicz, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, E. Pilarczyk, Andrzej Pogorzelski, B. Rogal i T. Stercel1428-647
1963J. Bartoszkiewicz, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, E. Pilarczyk , A. Pogorzelski i B. Rogal1410-456
1964J. Bartoszkiewicz, J. Flizikowski, W. Jurasz, E. Migoś, Feliks Olejniczak, J. Padewski, A. Pogorzelski i B. Rogal1421+822
1965J. Bartoszkiewicz, J. Flizikowski, Edward Jancarz, W. Jurasz, E. Migoś, F. Olejniczak, Władysław Opala, J. Padewski, M. Pilarczyk, A. Pogorzelski i B. Rogal1419+842
1966J. Bartoszkiewicz, E. Jancarz, W. Jurasz, E. Migoś, W. Opala, J. Padewski, M. Pilarczyk, A. Pogorzelski i B. Rogal1421+1882
1967Ryszard Dziadkowiak, E. Jancarz, W. Jurasz, Jerzy Klentak, E. Migoś, Czesław Nowak, J. Padewski, M. Pilarczyk, A. Pogorzelski, B. Rogal i Zbigniew Śmielak1414+144
1968R. Dziadkowiak, E. Jancarz, W. Jurasz, J. Klentak, E. Migoś, C. Nowak, J. Padewski, M. Pilarczyk, Stanisław Piotrowski, A. Pogorzelski, B. Rogal i Z. Śmielak1419+1252
1969R. Dziadkowiak, Kazimierz Giżycki, E. Jancarz, W. Jurasz, E. Migoś, J. Padewski, M. Pilarczyk, A. Pogorzelski i B. Rogal1422+1751
1970R. Dziadkowiak, E. Jancarz, Roman Jóźwiak, W. Jurasz, E. Migoś, Bogusław Nowak, J. Padewski, M. Pilarczyk, Zenon Plech, A. Pogorzelski i Ryszard Raczyński1415-115
1971R. Dziadkowiak, Ryszard Fabiszewski, E. Jancarz, R. Jóźwiak, W. Jurasz, E. Migoś, B. Nowak, J. Padewski, Z. Plech, A. Pogorzelski i Mieczysław Woźniak1418+872
1972R. Dziadkowiak, R. Fabiszewski, E. Jancarz, R. Jóźwiak, W. Jurasz, B. Nowak, Z. Plech, A. Pogorzelski, Leszek Sadowski i M. Woźniak1414+655
1973Mirosław Ćwikła, R. Fabiszewski, E. Jancarz, R. Jóźwiak, B. Nowak, J. Padewski, Z. Plech, Jerzy Rembas, Janusz Tarasewicz, Marek Towalski, Stanisław Wasilewski i M. Woźniak1424+1361
1974M. Ćwikła, R. Fabiszewski, E. Jancarz, R. Jóźwiak, B. Nowak, J. Padewski, Z. Plech, J. Rembas, Bolesław Rzewiński, J. Tarasewicz, M. Towalski i M. Woźniak1420+1612
1975Stanisław Chomski, M. Ćwikła, R. Fabiszewski, E. Jancarz, Andrzej Mielczarek, B. Nowak, J. Padewski, Z. Plech, J. Rembas, B. Rzewiński, August Swadowski, M. Towalski i M. Woźniak1422+1451
1976S. Chomski, M. Ćwikła, R. Fabiszewski, E. Jancarz, A. Mielczarek, B. Nowak, J. Padewski, Z. Plech, J. Rembas, B. Rzewiński, Paweł Sawicz, M. Towalski i M. Woźniak1829+2331
1977S. Chomski, M. Ćwikła, Ryszard Dubiec, R. Fabiszewski, E. Jancarz, Mieczysław Kania, B. Nowak, Krzysztof Okupski, Bolesław Proch, J. Rembas, B. Rzewiński, M. Towalski i M. Woźniak1826+2841
1978S. Chomski, R. Dubiec, R. Fabiszewski, E. Jancarz, Franciszek Jaziewicz, Grzegorz Kislinger, Arkadiusz Mazurkiewicz, B. Nowak, K. Okupski, B. Proch, J. Rembas, B. Rzewiński, M. Towalski i M. Woźniak1830+2211
1979S. Chomski, R. Dubiec, R. Fabiszewski, E. Jancarz, A. Mazurkiewicz, Edmund Migoś [jun.], B. Nowak, K. Okupski, B. Proch, Stanisław Racięda, J. Rembas, M. Towalski i M. Woźniak1824+1152
1980Benedykt Dąbrowski, R. Dubiec, R. Fabiszewski, E. Jancarz, A. Mazurkiewicz, E. Migoś [jun.], B. Nowak, K. Okupski, B. Proch, S. Racięda, J. Rembas, M. Towalski i M. Woźniak1820+1394
1981B. Dąbrowski, R. Fabiszewski, E. Jancarz, A. Mazurkiewicz, B. Nowak, K. Okupski, S. Racięda, J. Rembas, M. Towalski i M. Woźniak1824+1502
1982B. Dąbrowski, Krzysztof Grzelak, R. Fabiszewski, E. Jancarz, A. Mazurkiewicz, B. Nowak, K. Okupski, S. Racięda, J. Rembas, M. Towalski i M. Woźniak1820+673
1983Mirosław Daniszewski, Ryszard Franczyszyn, K. Grzelak, E. Jancarz, B. Nowak, K. Okupski, S. Racięda, J. Rembas, M. Towalski i M. Woźniak1830+2251
1984M. Daniszewski, R. Franczyszyn, K. Grzelak, E. Jancarz, B. Nowak, Cezary Owiżyc, S. Racięda, J. Rembas, M. Towalski i M. Woźniak1825+852
1985M. Daniszewski, R. Franczyszyn, Jarosław Gała, K. Grzelak, E. Jancarz, K. Okupski, C. Owiżyc, S. Racięda, J. Rembas, Piotr Świst i M. Woźniak1816-1268
1986M. Daniszewski, R. Franczyszyn, J. Gała, K. Grzelak, K. Okupski, C. Owiżyc, J. Rembas, P. Świst i M. Woźniak1821+1155
1987M. Daniszewski, R. Franczyszyn, J. Gała, K. Grzelak, K. Okupski, C. Owiżyc, Piotr Paluch, J. Rembas i P. Świst1827+1723
1988M. Daniszewski, R. Franczyszyn, J. Gała, K. Grzelak, Marek Hućko, K. Okupski, C. Owiżyc, P. Paluch, Piotr Pilarczyk, J. Rembas i P. Świst1821+105
1989M. Daniszewski, R. Franczyszyn, J. Gała, K. Grzelak, M. Hućko, Jarosław Łukaszewski, K. Okupski, C. Owiżyc, P. Paluch, J. Rembas, Andrzej Rzepka i P. Świst1823+995
1990M. Daniszewski, Robert Flis, R. Franczyszyn, J. Gała, K. Grzelak, M. Hućko, J. Łukaszewski, K. Okupski, C. Owiżyc, P. Paluch, A. Rzepka i P. Świst2016-1324
1991R. Flis, R. Franczyszyn, J. Gała, M. Hućko, Antal Kocso (Węgry), Klaus Lausch (Niemcy), J. Łukaszewski, K. Okupski, Tony Olsson (Szwecja), P. Paluch, P. Świst i Olii Tyrvainen (Finlandia)1416-64
1992Bohumil Brhel (Czechy), R. Flis, R. Franczyszyn, J. Gała, Gary Havelock (Anglia), M. Hućko, A. Kocso, Einar Kyllingstad (Norwegia), J. Łukaszewski, P. Paluch, Piotr Rembas, Mariusz Staszewski i P. Świst1827+2732
1993B. Brhel, R. Flis, R. Franczyszyn, G. Havelock, M. Hućko, A. Kocso, J. Łukaszewski, P. Paluch, P. Rembas, M. Staszewski, P. Świst i Michał Żłobiński1820+624
1994B. Brhel, Jason Crump (Australia), R. Flis, R. Franczyszyn, Billy Hamill (USA), M. Hućko, Sylwester Moskwiak, P. Paluch, P. Rembas, M. Staszewski, P. Świst i M. Żłobiński1820+164
1995R. Flis, R. Franczyszyn, B. Hamill, M. Hućko, Josh Larsen (USA), Chris Louis (Anglia), S. Moskwiak, Paweł Nizioł, P. Paluch, P. Rembas, M. Staszewski i P. Świst1818+716
1996Krzysztof Cegielski, J. Crump, R. Flis, R. Franczyszyn, G. Havelock, M. Hućko, Jason Lyons (Australia), S. Moskwiak, P. Nizioł, P. Paluch, M. Staszewski i P. Świst1823+2144
1997Tomasz Bajerski, K. Cegielski, Adam Czechowicz, R. Flis, S. Moskwiak, P. Nizioł, P. Paluch, Tony Rickardsson (Szwecja), M. Staszewski i P. Świst1824+6522
1998Michał Aszenberg, A. Czechowicz, T. Bajerski, K. Cegielski, Tomasz Kwiatkowski, S. Moskwiak, P. Nizioł, P. Paluch, T. Rickardson, Dariusz Stenka i Waldemar Walczak1816-118
1999M. Aszenberg, T. Bajerski, K. Cegielski, Tomasz Cieślewicz, Andreas Jonsson (Szwecja), John Jorgensen (Dania), T. Kwiatkowski, Jonas Kylmaekorpi (Finlandia), Rafał Okoniewski, P. Paluch i Roman Povazhny (Rosja)1818-736
2000M. Aszenberg, T. Bajerski, Craig Boyce (Australia), T. Cieślewicz, J. Crump, Marcin Dąbrowski, A. Jonsson, T. Kwiatkowski, R. Okoniewski, P. Paluch i P. Świst2019+383
2001Hans Andersen (Dania), M. Aszenberg, J. Crump, Stefan Dannö (Szwecja), M. Dąbrowski, R. Flis, R. Okoniewski, P. Paluch, M. Staszewski, Zbigniew Suchecki, Jakub Śpiewanek i P. Świst2019+484
2002Lukas Dryml, R. Flis, Paweł Hlib, Jesper Jensen (Dania), Mariusz Pacholak, P. Paluch, M. Marcin Rajkowski, Michał Rajkowski, Joe Screen (Anglia), M. Staszewski, Z. Suchecki, J. Śpiewanek i P. Świst207-3288
I LIGA (dawniej II liga)
2003Kamil Brzozowski, Sławomir Dąbrowski, R. Flis, Andrzej Głuchy, P. Hlib, Niklas Klinberg (Szwecja), Daniel Nermark (Szwecja), P. Paluch, M. Rajkowski, J. Śpiewanek i Magnus Zetterstroem (Szwecja)2019-1024
2004K. Brzozowski, S. Dąbrowski, R. Flis, A. Głuchy, P. Hlib, M. Hućko, Marcin Kozdraś, D. Nermark, P. Paluch, M. Rajkowski i M. Zetterstroem1817+664
2005Kennet Bjere (Dania), K. Brzozowski, R. Flis, P. Hlib, M. Kozdraś, Mark Loram (Anglia), J. Łukaszewski, P. Paluch, Krzysztof Pecyna, M. Rajkowski i Adrian Szewczykowski1429+14514
2006K. Brzozowski, S. Dąbrowski, A. Głuchy, Kim Jansson (Szwecja), Thomas H. Jonasson (Szwecja), N. Klinberg, J. Kylmaekorpi, J. Łukaszewski, Mateusz Mikorski, D. Nermark, P. Paluch, M. Rajkowski, David Ruud (Szwecja) i A. Szewczykowski1816-474
2007Matej Ferjan, P. Hlib, K. Jansson, J. Jensen, T. Jonasson, N. Klinberg, J. Kylmaekorpi, M. Mikorski, P. Paluch, D. Ruud, A. Szewczykowski, M. Zetterstroem i Paweł Zmarzlik1423+21211
EKSTRALIGA (dawniej I liga)
2008M. Ferjan, Tomasz Gollob, Kennet Hansen (Dania), P. Hlib, Rune Holta (Norwegia/Polska), T. Jonasson, Peter Karlsson (Szwecja), Jari Makinen, M. Mikorski, J. Monberg (wcześniej znany jako Jensen), A. Szewczykowski i P. Zmarzlik1416-3656
2009Łukasz Cyran, T. Gollob, R. Holta, T. Jonasson, P. Karlsson, J. Maekinen, M. Mikorski, R. Okoniewski, D. Ruud, A. Szewczykowski, Matej Zagar (Słowenia) i P. Zmarzlik1419-156
2010Adrian Cyfer, Ł. Cyran, Tomasz Gapiński, T. Gollob, Simon Gustafsson (Szwecja), Sam Masters (Australia), M. Mikorski, Paweł Parys, Przemysław Pawlicki, Nicki Pedersen (Dania), D. Ruud, Z. Suchecki, A. Szewczykowski, M. Zagar, Bartosz Zmarzlik i P. Zmarzlik1428+11626
2011H. Andersen, A. Cyfer, Ł. Cyran, T. Gollob, Niels-Kristian Iversen (Dania), Łukasz Kaczmarek, Artur Mroczka, P. Parys, N. Pedersen, M. Zagar, B. Zmarzlik i P. Zmarzlik1423+5833
2012A. Cyfer, T. Gollob, N.K. Iversen, Michael Jepsen Jensen (Dania), Ł. Kaczmarek, Patryk Karczmarz, Krzysztof Kasprzak, A. Mroczka, P. Parys, Tomasz Walasek, M. Zagar, B. Zmarzlik i P. Zmarzlik1433+18922
2013A. Cyfer, Ł. Cyran, T. Gapiński, Adrian Gomólski, P. Hlib, N.K. Iversen, Łukasz Jankowski, Ł. Kaczmarek, P. Karczmarz, K. Kasprzak, D. Nermark, P. Parys, Linus Sundstroem (Szwecja), T. Walasek i B. Zmarzlik1824+615
2014Craig Cook (Anglia), A. Cyfer, T. Gapiński, N.K. Iversen, Rasmus Jensen (Dania), Ł. Kaczmarek, P. Karczmarz, K. Kasprzak, P. Parys, L. Sundstroem, Piotr Świderski, T. Walasek, M. Zagar i B. Zmarzlik1424+11321
2015C. Cook, A. Cyfer, T. Gapiński, Bartosz Hassa, N.K. Iversen, R. Jensen, Ł. Kaczmarek, P. Karczmarz, Rafał Karczmarz, K. Kasprzak, Jakub Łukaszewski, Kamil Nowacki, P. Parys, P. Świderski, L. Sundstroem, M. Zagar i B. Zmarzlik1413+106
2016A. Cyfer, T. Gapiński (przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych odszedł do Łodzi), N.K. Iversen, M.J. Jensen, Ł. Kaczmarek, R. Karczmarz, K. Kasprzak, K. Nowacki, P. Pawlicki, M. Zagar i B. Zmarzlik1427+11111
2017Hubert Czerniawski, N.K. Iversen, Tomas H. Jonasson (kontrakt "warszawski"), R. Karczmarz, K. Kasprzak, K. Nowacki, P. Pawlicki, Marcel Studziński (wypożyczony do TŻ Ostrovia Ostrów), L. Sundstroem (wypożyczony z Wybrzeża Gdańsk), Alan Szczotka, Martin Vaculik (Słowacja) i B. Zmarzlik1423+7033
1234567
W kolumnach kolejno: [1] - rok; [2] - skład drużyny; [3] - ilość meczów; [4] - zdobyte punkty; [5] - punkty "małe";
[6] - miejsce na koniec sezonu; [7] - końcowe miejsce w tabeli w przypadku startu drużyny w cyklu play-off

Uwaga: W latach 1962-2000 najwyższa klasa rozgrywkowa nosiła nazwę I liga, a od 2001 roku Ekstraliga