MULTIMEDIALNA ENCYKLOPEDIA
GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

POMYKAŁA-KUKOROWSKA Bożena

SPEKTAKLE Z UDZIAŁEM B. POMYKAŁY-KUKOROWSKIEJ W TEATRZE im. JULIUSZA OSTERWY
12.09.1987Pułapka - Walli
6.02.1988Pluskwa - Druhna / Girlsa / Studentka
6.04.1988Makbet - Czarownica
11.06.1988Żółte oczy mszycy - Siostra przełożona / Kobieta z siekierą
25.06.1988Powrót posła - Teresa
29.10.1988Gorzkie żale w dozorcówce - Robotnik budowlany
28.01.1989Woyzeck - Studentka
17.12.1989Już się wieczór jak tragarz pochyla... [1]
4.03.1990Napoleon był dziewczynką - Sylwia Serin
20.10.1990Yo-Yo - Markietanka
16.12.1990Pastorałka - Anioł
12.04.1991Madame de Sade - Hrabina de Saint-Fond
27.04.1991Sindbad - Królewna Błękitna / Praczka
22.06.1991W małym dworku - Widmo Matki Anastazji Nibek
26.10.1991Niech żyje Wilno, wiwat Lwów! - Kucharka
11.01.1992Sługa dwóch panów - Beatrycze
21.06.1992Damy i huzary - Pani Orgonowa
12.12.1992Królowa Śniegu - Gołąb / Hiacynt / Laponka / Zarozumialec / Złoty Ząb
30.09.1995Księżniczka Turandot - Adelma
15.03.1996Trzecia w prawo i druga w lewo od księżyca - Adwokatowa
27.03.1996Sen nocy letniej - Elf w orszaku króla i królowej / Groszek
12.10.1996Czarownice z Salem - Zuzanna
8.12.1996Alicja w krainie czarów - Konik / Siódemka Pik
15.02.1997Teatrzyk "Zielona Gęś" przedstawia...
23.07.1997Nieudacznicy - Pani domu
5.10.1997W małym dworku - Marceli Stęporek
16.11.1997Straszny smok - Dama / Dworka / Wieśniaczka
18.01.1998Obrażeni - Kobieta / Biedaczka
18.04.1998Poskromienie złośnicy
17.05.1998Konrad Wallenrod - Chór
6.12.1998Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby - Królowa
6.06.1999Baśń o zaklętym kaczorze - Kasztelanka
14.11.1999Taki nam się snuje dramat - Czepcowa / Lucyna Beer
13.02.2000Ten obcy - Pani Cydzikowa
26.03.2000Niebezpieczne związki - Emilia
4.06.2000Mały tygrys Pietrek
14.10.2000Iwona, księżniczka Burgunda - Ciotka Iwony
20.01.2001Za minutę pierwsza miłość - Marysia
3.02.2001Inspektor Psina - Zła Królowa
25.03.2001Kasia z Heilbronnu, czyli próba ognia - Sybilla
27.05.2001Tymoteusz wśród ptaków
4.10.2001Odejście Głodomora - Mama
1.12.2001Tygrysek i piraci - Pani Sreberko
24.03.2002Makbet - Wiedźma
2.06.2002Baśń o zaklętych braciach
20.10.2002Dekameron - Gospodyni / Kuma / Łaziebna / Mniszka
30.11.2002Trzymaj się Pietrek! - Krokodyl / Sprzedawca
1.02.2003Romeo i Julia - Marta
27.04.2003Tajemniczy strych
27.09.2003Rodzina wampira - Ludmiła Simonow
24.01.2004Malutka Czarownica
25.09.2004Król Edyp - Koryfeusz
1.06.2005O dwóch takich, co ukradli księżyc
17.09.2005Znieczuleni - Matka
24.09.2005Roberto Zucco - Szefowa
25.02.2006Wyzwolenie - Robotnica / Maska / Aktorka-Chór
28.05.2006Przygody Tomka Sawyera - Pani Douglas
3.12.2006Koziołek Matołek
9.12.2007Pinokio
6.06.2008Kasia z Heilbronnu, czyli próba ognia - Brygida / Sędzia
6.12.2008Czarodziejskie krzesiwo
24.10.2009Bardzo zwyczajna historia - Gospodyni
2.07.2010Lis Przechera
18.12.2010'Allo, 'Allo! - Edith
1.06.2011Złota Kaczka - Żona wójta / Kucharz / Strażnik / Żebraczka
3.06.2012Bo boisko to nie wszystko - Krokodyl Walery
19.10.2012Rodzina Schroffenstein - Gertruda
28.04.2013Ten obcy
16.02.2014Ballady i romanse Mickiewicza. Laboratorium Romantyczność
6.12.2014Królowa Śniegu
31.05.2015O krasnoludkach i sierotce Marysi
7.11.2015Bal w operze
12.03.2016Stilon najlepszy ze światów - Portierka Monika
29.05.2016Mały Książę
[1] - program składany