MULTIMEDIALNA ENCYKLOPEDIA
GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO

MERDA Łukasz

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
11.09.1993Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski Chłopców i Dziewcząt - 3. miejsce / juniorzy - drużyna
7.05.1994Gorzów - III Memoriał im. Kazimierza Nira - 2. miejsce / juniorzy
27.08.1994Gdańsk - Łucznicze Mistrzostwa Polski - 12. miejsce / młodzicy
22.07.1995Poznań - Łucznicze Mistrzostwa Polski - 4. miejsce / juniorzy młodsi - drużyna
7.1995Gorzów - Łucznicze Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - 14. miejsce / juniorzy młodsi
26.08.1995Kielce - Łucznicze Mistrzostwa Polski - 2. miejsce / młodzicy
2.12.1995Legnica - Turniej Barbórkowy - 1. miejsce / młodzicy
1996Kraków - Halowe Łucznicze Mistrzostwa Polski Seniorów - 22. miejsce
2.03.1996Prudnik - Halowe Łucznicze Mistrzostwa Polski Juniorów - 1. miejsce / juniorzy młodsi
4.05.1996Radom - I Runda Pucharu Polski - 6. miejsce / juniorzy młodsi
15.06.1996Kraków - III Runda Pucharu Polski - 9. miejsce / open
15.06.1996Kraków - III Runda Pucharu Polski - 2. miejsce / juniorzy młodsi
7.1996San Diego (USA) - Mistrzostwa Świata Juniorów - 2. miejsce / drużyna
7.1996San Diego (USA) - Mistrzostwa Świata Juniorów - 51. miejsce / indywidualnie
1.09.1996Żywiec - Mistrzostwa Polski Seniorów - 4. miejsce / indywidualnie
1996Lwów (Ukraina) - Złota Jesień - 5. miejsce / drużyna
14.09.1996Gorzów - Grand Prix Europy - 6. miejsce / indywidualnie
21.09.1996Gdańsk - Pucharu Polski - 1. miejsce / młodzicy
1997Legnica - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - 13. miejsce / indywidualnie
1.03.1997Zamość - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - 1. miejsce / junior młodszy
22.03.1997Prudnik - Łucznicy Turniej Juniorów - 1. miejsce / juniorzy
26.04.1997Prudnik - Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Seniorów - 1. miejsce
10.05.1997Gdańsk - I Runda Pucharu Polski - 5. miejsce / open
31.05.1997Rzym (Włochy) - Grand Prix Europy Juniorów - 3. miejsce / juniorzy
14.06.1997Warszawa - II Runda Pucharu Polski - 1. miejsce / junior młodszy
1997Moskawa (Rosja) - Zołotyje Kupola - 60. miejsce / open
19.07.1997Kraków - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 3. miejsce / juniorzy
1997Tacherting (Niemcy) - Mistrzostwa Europy Juniorów - 8. miejsce
23.08.1997Żywiec - III Runda Pucharu Polski - 1. miejsce / open
23.08.1997Żywiec - III Runda Pucharu Polski - 2. miejsce / junior młodszy
5.09.1997Gorzów - Mistrzostwa Polski Seniorów - 2. miejsce / 30 metrów
19.09.1997Bydgoszcz - Pucharu Polski - 5. miejsce / open
19.09.1997Bydgoszcz - Pucharu Polski - 2. miejsce / junior młodszy
1997Kielce - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - 3. miejsce
25.04.1998Prudnik - Łucznicze Zawody Otwarcia Sezonu - 1. miejsce / open
1998Sunne (Szwecja) - Mistrzostwa Świata Juniorów - 4. miejsce / drużyna
31.07.1998Żywiec - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - 3. miejsce / juniorzy
4.09.1998Warszawa - Mistrzostwa Polski Seniorów - 16. miejsce
4.09.1998Warszawa - Mistrzostwa Polski Seniorów - 6. miejsce / drużyna - system Ł-AB
11.09.1998Kielce - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - 3. miejsce / liga
18.09.1998Prudnik - Puchar Polski - 6. miejsce / open
5.03.1999Zgierz - Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - 6. miejsce
7.05.1999Gdańsk - I Runda Pucharu Polski - 2. miejsce / open
23.07.1999Kraków - Mistrzostwa Polski Juniorów - 1. miejsce / indywidualnie
23.07.1999Kraków - Mistrzostwa Polski Juniorów - 3. miejsce / drużyna
30.07.1999Pielgrzymka - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - 2. miejsce / indywidualnie
21.08.1999Kielce - III Runda Pucharu Polski - 12. miejsce / open
21.08.1999Kielce - III Runda Pucharu Polski - 2. miejsce / juniorzy
3.09.1999Żywiec - Mistrzostwa Polski Seniorów - 4. miejsce / open
18.09.1999Warszawa - Puchar Polski - 7. miejsce / open
18.09.1999Warszawa - Memoriał Ireny Szydłowskiej - 2. miejsce / juniorzy
25.09.1999Lwów (Ukraina) - Złota Strzała - eliminacje 1/16
11.02.2000Zgierz - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - 6. miejsce
18.08.2000Kielce - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - 4. miejsce / drużyna
18.08.2000Kielce - Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - 5. miejsce / indywidualnie
24.08.2000Gorzów - Mistrzostwa Polski Seniorów - 6. miejsce
22.09.2000Lwów (Ukraina) - Złota Jesienna Strzała - 8. miejsce
09.2000Warszawa - IV Runda Pucharu Polski - 11. miejsce
16.02.2001Legnica - Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - 16. miejsce
8.06.2001Warszawa - Memoriał Ireny Szydłowskiej - 19. miejsce
17.08.2001Warszawa - Mistrzostwa Polski Seniorów - 22. miejsce
19.10.2001Myhl (Niemcy) - Puchar Westfalii - 5. miejsce
13.09.2002Poznań - Mistrzostwa Polski Seniorów - 20. miejsce