3.08.1991 | Banyoles (Hiszpania) - Mistrzostwa Świata Juniorów - dwójka podwójna wagi lekkiej - 7. miejsce (z Ryszardem Szymenderem) |
15.08.1992 | Montreal (Kanada) - Mistrzostwa Świata Juniorów - dwójka podwójna wagi lekkiej - 7. miejsce (z R. Szymenderem) |
7.11.1992 | Gorzów - Gorzowskie Regaty Długodystansowe seniorów - jedynka wagi lekkiej - 1. miejsce |
25.07.1993 | Ioannina (Grecja) - Puchar Narodów - dwójka podwójna wagi lekkiej - 10. miejsce (z Krzysztofem Czaderskim) |
10.1993 | Poznań - Centralne Regaty Seniorów - jedynka wagi lekkiej - 2. miejsce |
1993 | Gorzów - Gorzowskie Regaty Długodystansowe Seniorów - jedynka wagi lekkiej - 1. miejsce |
1994 | Poznań - Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów - jedynka wagi lekkiej - 3. miejsce |
1994 | Poznań - Akademickie Mistrzostwa Polski Seniorów - dwójka wagi lekkiej - 2. miejsce (z Robertem Laskowskim) |
1994 | Ratzeburg (Niemcy) - Międzynarodowe Regaty Wioślarskie - dwójka podwójna wagi lekkiej - 3. miejsce (z Robertem Laskowskim) |
07.1994 | Lucerna (Szwajcaria) - Międzynarodowe Regaty Wioślarskie - czwórka podwójna wagi lekkiej - 13. miejsce |
24.07.1994 | Paryż (Francja) - Puchar Narodów - dwójka podwójna wagi lekkiej - 8. miejsce (z Robertem Laskowskim) |
07.1994 | Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski Seniorów - jedynka wagi lekkiej - 3. miejsce |
07.1994 | Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski Seniorów - dwójka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce (z Robertem Laskowskim) |
09.1994 | Villach (Austria) - Międzynarodowe Regaty Wioślarskie - jedynka wagi lekkiej - 8. miejsce |
18.09.1994 | Gorzów - Wioślarskie Regaty Krótkodystansowe - jedynka wagi lekkiej - 1. miejsce |
09.1994 | Poznań - Jesienne Regaty Wioślarskie - jedynka wagi lekkiej - 1. miejsce |
10.1994 | Gorzów - Gorzowskie Regaty Długodystansowe seniorów - jedynka wagi lekkiej - 1. miejsce |
11.1994 | Warszawa - Mistrzostwa Polski w Regatach Długodystansowych seniorów - jedynka wagi lekkiej - 7. miejsce |
1995 | Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski - czwórka bez sternika - 1. miejsce |
14.07.1996 | Hazewinkel (Belgia) - Puchar Narodów - czwórka podwójna wagi lekkiej - 6. miejsce |
1997 | ???? - Mistrzostwa Polski - dwójka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce |
1997 | ???? - Mistrzostwa Polski - czwórka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce |
05.1997 | Essen (Niemcy) - Międzynarodowe Regaty Wioślarskie - czwórka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce |
1.06.1997 | Monachium (Niemcy) - Puchar Świata - czwórka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce |
13.07.1997 | Lucerna (Szwajcaria) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 3. miejsce (z R. Syczem) |
06.09.1997 | Aiguebelette (Francja) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce (z Robertem Syczem) |
1997 | ??? - Olimpiada Krajów Nadbałtyckich - dwójka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce |
1997 | ??? - Olimpiada Krajów Nadbałtyckich - jedynka wagi lekkiej - 3. miejsce |
1997 | Gorzów - Gorzowskie Regaty Kontrolne - jedynka wagi lekkiej - 1. miejsce |
1997 | Gorzów - Gorzowskie Regaty Kontrolne - czwórka wagi lekkiej - 1. miejsce |
19.04.1998 | Warszawa - Centralne Regaty Długodystansowe - jedynka wagi lekkiej - 4. miejsce |
06.1998 | Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski - dwójka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce (z Pawłem Łężakiem) |
06.1998 | Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski - czwórka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce |
06.1998 | Bydgoszcz - Mistrzostwa Polski - jedynka wagi lekkiej - 2. miejsce (z Pawłem Łężakiem) |
13.09.1998 | Kolonia (Niemcy) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce (z R. Syczem) |
25.08.1999 | St. Catharines (Kanada) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 4. miejsce (z R. Syczem) |
2000 | ???? - Mistrzostwa Polski - dwójka podwójna wagi lekkiej - 4. miejsce (z Sebastianem Maciejczykiem) |
2000 | ???? - Mistrzostwa Polski - czwórka podwójna wagi lekkiej - 1. miejsce |
03.06.2000 | Monachium (Niemcy) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce (z R. Syczem) |
08.2000 | Poznań - Akademickie Mistrzostwa Świata - czwórka podwójna wagi lekkiej - 5. miejsce |
24.09.2000 | Sydney (Australia) - Igrzyska Olimpijskie - dwójka podwójna wagi lekkiej - 2000 metrów - 1. miejsce (z R. Syczem) |
26.08.2001 | Lucerna (Szwajcaria) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce (z R. Syczem) |
14.07.2002 | Lucerna (Szwajcaria) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 4. miejsce (z R. Syczem) |
22.09.2002 | Sewilla (Hiszpania) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce (z R. Syczem) |
01.09.2003 | Mediolan (Włochy) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 2. miejsce (z R. Syczem) |
22.08.2004 | Ateny (Grecja) - Igrzyska Olimpijskie - Dwójka podwójna wagi lekkiej - 2000 metrów - 1. miejsce (z R. Syczem) |
29.05.2004 | Monachium (Niemcy) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 8. miejsce (z R. Syczem) |
28.05.2005 | Eton (Anglia) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 8. miejsce (z R. Syczem) |
27.08.2006 | Eton (Anglia) - Mistrzostwa Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 5. miejsce (z R. Syczem) |
03.06.2007 | Linz (Austria) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 12. miejsce (z R. Syczem) |
24.06.2007 | Amsterdam (Holandia) - Puchar Świata - dwójka podwójna wagi lekkiej - 3. miejsce (z R. Syczem) |
27.07.2008 | Linz (Austria) - Mistrzostwa Świata - jedynka wagi lekkiej - 16. miejsce |
24.08.2008 | Poznań - Mistrzostwa Polski - czwórka podwójna - 3. miejsce |